категорії: фото

Прес-аташе Девід Стулік і прилуцька активно-агресивна молодь (ФОТО)

теґи: Євроклуб, Прилуки, прес-аташе Єврокомісії в Україні Девід Стулік

 

14 травня у Прилуках відбулась зустріч прес-аташе Європейської Комісії в Україні Девіда Стуліка з міськими громадськими організаціями, учнівською молоддю, яка є членами шкільних євро клубів, та членами Молодіжної ради міста на тему «Партнерські відносини України та ЄС».

Найголовніше, про що він розповів молоді: вища освіта через Еразмус Мундус і Темпус – дві програми за котрими можна отримати європейський диплом. В разі успішного відбору, Єврокомісія піклується про стипендію і оплату навчання для українських студентів у країнах Європи. Після навчання треба повернутись в Україну і навертати тут таке, що ух! – прим.авт.))

На зустрічі була (наймиліша жінка – прим.авт.) заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради в сфері стратегічного планування розвитку міста та реалізації економічних програм Надія Єременко.

У своєму виступі пан Стулік говорив про історію святкування Днів Європи, європейські цінності, пояснив у чому полягатиме позитив для України та ЄС у разі підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом та розповів про особливості місцевого самоврядування в країнах ЄС. 

До представника Єврокомісії було безліч запитань від молодіжної аудиторії: різниця між Асоціацією та партнерством України в ЄС, відношення молоді країна ЄС до України та її членства в ЄС, що буде з економічним простором України у разі її членства в ЄС, підтримка Європейським Союзом наукової галузі України та ін.

Даючи відповіді на запитання, пан Девід торкнувся переліку конкурсів, які проводить Єврокомісія в Україні, та Програм підтримки євро клубів, «Молодь в дії». Учасники зустрічі отримали тематичну роздаткову літературу. Під час заходу у фойє діяла виставка літератури «Європа – наш дім», підготовлена міською центральною бібліотекою ім. Л.Забашти. По завершенню запрошені мали змогу сфотографуватися із високоповажним гостем. ))))))))


за інфою Відділу з питань внутрішньої політики 
Прилуцької міської ради

Девід Стулік
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
Девід Стулік і прилучани ))
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →